



Компонентна акустика Decker CD-162
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 103-199
1 899 ₴/комплект
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Компонентна автомобільна акустична система 6,5"(Ø160 мм)
• Максимальна потужність: 120 Вт
• Чутливість: 88 Дб
• Діаметр котушки: 25мм
• Вага магниту: 365,5 г
• Максимальний діапазон частот: 80-20 000 Гц
• НЧ дифузор: Injection Cone
• ВЧ дифузор: 25 мм, шовк
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 125 Вт |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴/комплект


