


Автолампа CYCLONE LED H3 5500K type 48
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 103058
906 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодні лампи головного світла CYCLONE Нового покоління
Інтелектуальна система охолодження з використанням мідної теплової трубки збільшеного діаметра, застосування високошвидкісного вентилятора, дали змогу досягти максимального світловидатності чипів 3570 CSP . Зовнішній драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дає змогу впевнено гарантувати стабільну роботу впродовж усього терміну експлуатації.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ЛАМПУ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Чудова концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь і вентилятор,
5. Збільшений розмір мідної трубки, для кращого охолодження;
6. Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера CAN BUS
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: H3;
Тип LED- 3570 CSP ;
Світловий потік: 18000 Lm;
Колірна температура: 5500K;
Споживана потужність — 70W — + 10%;
Напруга живлення: 12-32 В;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H3 |
| Виробник | Cyclone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 906 ₴


